Sıkça Sorulan Sorular

Acentesoft Online Turizm Yazılımları hakkında en çok sorulan sorulardan bazılarını sizler için yanıtlamaya çalıştık. Faklı sorularınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haydi Başlayalım

Acentesoft, Online Tur / Otel / Uçak, rezervasyon, satış ve acente yönetim sistemidir. SEO ve Mobil Uyumlu web siteniz; Tur, otel ve uçak satışlarınızı yapan, 7/24 online şubeniz olarak hizmet verir. Alt bayi ya da satış personelinizi temsilci olarak tanımlayarak, tek noktadan satış yaptırıp yönetimini sağlayabilirsiniz. Acentenizin ihtiyaçlarına yönelik özel eklentiler talep ederek, aradığınız online turizm yazılımına hızlı ve güvenli bir şekilde kavuşun!

Evet, bütün cihazlarda sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
Acentesoft turizm yazılımları, responsive arayüz tasarımı sayesinde mobil, tablet ve masaüstü olmak üzere bütün cihazlarda sağlıklı şekilde çalışır. Müşterilerinize 7/24 online ve kesintisiz şekilde satış yapabilirsiniz.

Evet, acentesoft tur ve otel yazılımında müşterileriniz ön kayıt (rezervasyon) yaptırabilirler. Yönetici panelinden süresi dolmak üzere olan ön kayıtları listeleyip, düzenleyebilirsiniz. Süresi dolan ön kayıtlar otomatik olarak iptal olur.

Ödeme kuruluşları, bankalar, muhasebe, CRM gibi 3. parti uygulamaları ile gerçekleştirilen tüm entegrasyonlar ücretsizdir. Yatak bankaları ve havayolları şirketleri gibi entegrasyonlar için lütfen bilgi isteyiniz.

Dilediğiniz zaman bir üst pakete kullanım süreniz üzerinden hesaplanacak teklifimiz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.

Standart bir kullanımda yukarıda paket fiyatlarına, Hosting, SSL Sertifikası, CDN, Güvenlik, Destek ve tüm güncellemeler dahildir ve herhangi bir ek ödeme yapmanız gerekmez. Özel tasarım ve size özel geliştirmeler ise ayrıca ücretlendirilir.

Acentesoft Online Turizm Yazılımı;
Seyahat acentelerinin, Tur rezervasyonu, Otel rezervasyonu, Uçak Bileti satışı, Tekne kiralama, Villa kiralama ve Transfer gibi hizmetlerini web siteleri üzerinden online satışa sunmasını sağlar.
Tüm operasyon, acente yönetimi ve muhasebe işlemlerini kontrol panelinden gerçekleştirirler.
Acentesoft; önde gelen acentelerin ihtiyaçları referans alınarak hazırlanmış olup, sizin özel ihtiyaçlarınız için de esneyebilen ve geliştirilebilen bir yapıya sahip olup,tamamen yerli ve kendi yazılımımızdır.

Acentesoft online turizm yazılımında web siteniz üzerinden istediğiniz dilde satış yababilirsiniz.
Müşterilerinizin görüp, rezervasyon yapacakları (B2C) web sitenizin ön yüzünde, İngilizce haricinde bir dil isterseniz gerekli dökümanları göndermeniz halinde gerekli dil entegrasyonu yapılacaktır.
Acente personelinizin gireceği alan olan kontrol panelinde ise sistemi Türkçe ve İngilizce dillerinde yönetebilirsiniz.

Acentesoft Yönetim Paneliniz; tur, otel vb. aldığınız modüldeki verileri girmeniz için 3 iş gününde aktif edilerek size verilir.
Web Sitesi (B2C) bölümünde hazır şablonlarımızdan birini tercih ederseniz, siteniz aynı 3 gün içerisinde ön yüzüyle beraber tamamlanmış olur.
Ön yüzde Özel Tasarım alırsanız, yaklaşık 30 gün içerisinde yine panelden siz verilerinizi girerken tamamlanır.